12 Şubat 2015

Pegasus Havayolları İptal Edilen Biletin Ücret İadesi!

Ya şuanda sinirden 'yangın var' deyip deli gibi bağırmak geliyor içimden. Kasım, aralık aylarında Ocak ayına yapacağım bir seyahatin biletini iptal ettim. Bilet ücretinde vergiler dışında kalan tutarı iade edeceklerini söylediler. Bileti alacağım karta iade edeceklerdi ama ne hikmetse becerememişler. Sonra mail atıldı ve hesap bilgilerim istendi. Bilgilerimi paylaştım ama bu mailleşmeler, aksiyonlar en az ikişer hafta arayla harekete geçiliyor.

Sonrasında ne hikmetse hesaba da yatıramamışlar. IBAN veriyorum hala şube adı soruyor neyse sabırla söyledim ama 10 gün geçti ses yok, bugün yine ben aradım. Neymiş Şube bilgileri olmadığı için yatıramamışlar. Onlara 3 tane hesap bilgisi verdim.

Deniz 306 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 24 Şubat 2015

    Ya siz nasıl personeller çalıştırıyorsunuz, inanın anlamakta güçlük çekiyorum... . Buradaki şikayetimden sonra bana mail geldi, 10 gün içerisinde paranızı hesabınızda görebilirsiniz diye bugün 13. gün ve yine karşı taraf lütfedip aramadığı için ben arıyorum ve bana Şube Kodu bilgisi eksik diyorlar. Bakın IBAN verdim diyorum, kaldı ki ben şube kodu ve adı bilgisini de paylaştım ama siz resmen insanın kafayı yemesi için çalışıyorsunuz. Bir daha mı Pegasus, yok yok yok... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön