28 Ocak 2014

Pegasus Havayolları Hatalı PegasusPlus Bağlı Üyelikler Formu!

Pegasus Plus kaydıma bağlı üyelik olarak çocuklarımı ekledim. Ekleme formunda 1. ve 2. isim yerleri olduğu için iki ismi ayrı ayrı girdim ancak bilet işlemlerinde isim için tek yer bulunmaktadır. Bağlı üyeliklerde 2. isim kısmına yazdığınız ismi ilk isim ile birleştirmediği için de eşleştirme yapamamakta ve puan vermemektedir.

Bu konuda iletişim telefonunu aradığımda adının Ş**** olduğunu söyleyen bir bayan yaklaşık
3 dakika beni hatta beklettikten sonra adın yan yana yazılabilmesi için çocuklarımın kimlik fotokopilerini fakslamam gerektiğini söyledi.

Bir programcı olarak birleşik gösterilmeyecek bir veri için iki yer açmak ya işi bilmemektir veya puan kazanmaları engellemektir.

Ömer 92 Okunma

Cevaplar

  • Ömer01 Şubat 2014

    Çözüm olarak kayıt formunun yenilenip bağlı üyelik ve asil üyelik numaralarının gösterilmesi veya bilet puan ilişkilendirmesinin tc kimlik no üzerinden yapılması gerekmektedir. Şikayet sonucu bağlı üyeliklerin numaralarını öğrenmiş bulunuyorum. Tek tesellim bu :)

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1049502 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön