07 Ağustos 2015

Pegasus Havayolları Hatalı Doğum Günü Mesajı ve Ücretlendirme!

Geçtiğimiz günlerde Pegasus Havayolları'ndan doğum günüm olmadığı halde kutlama maili aldım ve ardından özür mahiyetinde %20 indirim verilen bir başka mail aldım. Ardından 36 TL uçuş puanımı ve % 20 indirimi kullanarak 140 TL kadar İstanbul - Ankara gidiş dönüş bileti 90 TL'ye aldım.

İki gün sonra biletleri bir hafta ötelemek için aradım. İptal ettirirsem 27 TL'lik uçuş puan verilecekmiş (karta iade yok). Açığa aldırmak için 140 TL istediler, bileti değiştirmem halinde de (normalde internetten direkt olarak alsam 140 TL olacak için) 136 TL ekstra ücret talep ettiler. Böyle bir rezillik olamaz 90 TL'mi kaptırmış bulunuyorum. İnsanları resmen mağdur ediyorlar ve alternatif bırakmıyorlar.

Ömercan 120 Okunma

Cevaplar

  • Ömercan10 Ağustos 2015

    Pegasus hava yollarının kendi sayfası üzerinden önce bilet değiştirmek istedim. (zira çağrı merkezini arayarak bilet değiştirmek istediğinizde size hizmet bedeli adı altında ekstra para alıyorlar). Ancak sayfa birkaç kere Denenme yapmama rağmen kodların yer aldığı anlaşılmaz bir hata verdi. Ardından şikayet yazmak istediğinde Bize Ulaşın sayfasını açarak şikayetimi yazdım bu seferde yazınızda kelime hatası var gibi saçma bir hata verdi. Arkadaşım sen şikayetimi çöz bırak kelimeleri doğru mu yanlış mı yazmışım! Kelime hatalarımı düzelterek tekrar yazdım gönderdim ve hata verdi. Ardından tekrar denedim tekrar verdi. Hiçbir şekilde şikayet ettirmiyorlar. Böyle çakallık olamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön