Pegasus Havayolları Hatalı Bilet Satışını Düzeltmiyor!

Arzu T. |

Bu ayın 15 ine İzmir'den İstanbul'a Pegasus müşteri hizmetlerini arıyarak uçak bileti kredi kartım ile satın aldım Çiğdem K. adına olmasını istedim fakat benim adıma bilet satışını gerçekleştirmiş satış temsilcisinin isim hatası yapmasından dolayı mağdur duruma düştüm ne isim değişikliği yapıyorlar nede iade ediyorlar. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Bilet Değişim Bilet Satış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu T.
  16 Nisan
  15:14

  Biletimi yanlış anlamam nedeni ile kendi adıma kestirmişim.Fakat müşteri memnuniyeti adına hiç bir şekilde biletimi isim değişklihi yapmadılar .Bende iptal etmek zorunda kaldım .Ve param yandı sadece vergi ücreti 10 tl mi ne iade ediceklermiş .Böle bi saçmalık daha önce hiç yaşamadım .Bu nasıl oluyo ki düzeltilmiycek birşey oluyo ...

 • 15 Nisan
  18:49

  Sayın Misafirimiz,
  Satın alınan biletler uçacak olan misafire ait olmalıdır.Farklı bir kişi adına kesilmiş olan biletlerle uçuş yapılması mümkün olmamaktadır.Bu nedenle farklı kişi adına kesilmiş bilet var ise hatanın tespiti açısından bilet numarasını ya da rezervasyon kodunu tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • 11 Nisan
  11:12

  Sayın Misafirimiz,

  Şikayetinize sebebiyet veren durumun daha detaylı incelenebilmesi için uçuşunuza ait rezervasyon kayıt numarası ya da bilet numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz.


  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri