Pegasus Havayolları Hasarlı Bavul İçin Yardımcı Olmuyor!

Ender U. |

30.10.2013 tarihinde PC 763 nolu Donetsk - SAW uçusu sırasında bavulum ekli resimde görüldüğü şekilde hasar gördü. Bavul üzeri koruma kaplı olduğu için bu hasarı ancak evde görebildim ve havalimanında hasar kaydı oluşturamadım. Pegasus Çağrı Merkezi'ni aradığımda hasarlı bagaj için farklı bir numaraya yönlendirildim. Burada, "tahmini bekleme süresi bildirilmeden" müşteri temsilcisine bağlanabilmek için 10 dk'nın üzerinde bekledim ve sonuç alamadım.

Ardından flypgs.com üzerinden yazdığım şikayete "İletişim şeklini telefon seçmeme rağmen" standart bir cevap metni ile 3 gün sonra cevap geldi. Mağduriyetimin giderilmesi istiyorum.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ender U.
  18 Eylül
  10:20

  Otomatik mesajla müşteri memnuniyeti sağlanamaz

 • Ender U.
  11 Kasım
  18:48

  Yukaridaki mesajimda "flyps.com uzerinden yazdigim mesaja 'otomatik' bir cevap(otomatik mesaj-cozum odaksiz) geldi" demisim, Pegasus cevap olarak "flypgs.com uzerinden yazdiginiz mesaja cevap gonderilmistir" diye cevap vermis. Yani anlasilan bu da 'otomatik' bir cevap. Burdan sikayetvar.com yetkililerine sesleniyorum. Bu site sirketlerin otomatik/standart cevap gondermeleri icin mi ayakta?

 • 09 Kasım
  02:49

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1019133 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri