17 Eylül 2013

Pegasus Havayolları Hasarlı Bagajla İlgili Hayal Kırıklığı!

Pegasus Havayollaır ile geldiğim yolculukta bagajımı 20 dakika bekledikten sonra gecikme nedenini sorduğum yetkili bagajları getiren aracın kaza yaptığını söyledi. Bagajlar geldiğinde benim çantam dağılmış haldeydi. Hasarlı bagaj prosedürü için gereken evrakları ve ilgili mail adresini yazan bir kağıt tutuşturuldu elime. Ertesi gün burada yazanları yaptım, maili attım ve beklemeye başladım. En sonunda bugün(16/09/2013) müşteri hiz.ni aradım ve başka bir mail adresi verildi.

Hasarlı çantanın fotosunu çekin dendi. Ben çantamı tamir ettirmiştim bile. Üstelik yanlış bilgilendirildiğim halde yine de benden özveri beklendi. Bütün fatura, belge vsyi yırttım attım öfkeden. Pegasus bu konuda beni hayal kırıklığına uğrattı.

Ceren 94 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 999915 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön