07 Temmuz 2015

Pegasus Havayolları Hasarlı Bagajımın Tazmin Edilmesini Bekliyorum.

27 Haziran 2015 tarihinde PC 4171 sayılı Bodrum-
İstanbul (saw) uçuşunda bagajımızı hasarlı teslim aldık. Hemen Pegasusun kayıp eşya bürosuna başvurduk. Görevli memur bize bir kağıt verdi ve valize yapıştırılan uçuş etiketini kaybetmememizi ve 5 gün içinde kağıtta yazan internet adresine mesaj yazıp hasarlı valizin fotoğraflarını çekip göndermemizi tembih etti. Hemen söylediklerini hepsini gerçekleştirdik. Pegasustan aldığımız tek yanıt PC 1381516 ve PC 1387487 şikayet numaraları vermek ve kayıp eşya bürosuna giderek rapor tutturun demek oldu. Uçuşlarda bagaj sigortası yaptırıyoruz. Ne için yaptırıyoruz peki.

Zuhal 349 Okunma

Cevaplar

  • Zuhal15 Ağustos 2015

    Firma yeni valizimin kullanım payı olarak %30 düserek zararımı tazmin etmiştir. İki aylık süreç neticesinde şikayetim olumlu olarak sonuçlanmıştır. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Zuhal09 Ağustos 2015

    Şikayetimle ilgili firma benimle iletişime geçerek kullanımdan doğan yıpranma payı %30 düşerek kalan bagaj bedelini hesabıma iletileceklerini ifade ettiler. Açıkçası bu durumdan memnun oldum ve etkilendim fakat konuşmamızın üzerinden bir hafta geçmiş olmasına rağmen iade edileceği belirtilen tutarı hesabımda görmedim. Bu sebeple şikayetim hala devam etmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön