Pegasus Havayolları Hasarlı Bagaj!

Sezer Ö. |

Pegasus Havayolları ile gerçekleştirdiğim uçuşta bagajın çekçekli bölümünün kırıldığı görünce, hemen tutanak tutturdum. 1 hafta sonra fotoğraf istediler. Tutanak tutulduğunda çekilmiş olmasına rağmen çektim gönderdim. 3-4 gün sonra faturasını istediler. Faturasını bulamayacağım söyledim. 2 gün sonra o zaman internetten linkini bulun gönderin dediler.

Muadil ürün buldum bir bavulcudan ve linkini Pegasus'a gönderdim. 15 iş günü içerisinde para yatıracaklarını söylediler. 20 iş günü oldu, mail atıyorum hala cevap vermiyorlar. İlk mail 2 nisanda gitmiş ve biz temmuz ayını bitirmek üzereyiz. Bu kadar savruk iş yapılmaz. En azından bir tarih verilmişse, sözünü yerine getirmelidir.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezer Ö.
  24 Temmuz
  10:43

  bilmem farkettiniz mi 2 nisan ile 24 temmuz arasında baya bi gün var. bu zamana kadar aradığımızda tamam ilgileniyoruz dediniz yatacak dediniz arayacağız dediniz ancak aksiyon yok. gerçekten profesyonellikten çok uzakta bir hizmet veriyorsunuz. bu saatten sonra arasanız ne olacak ki. itibar kaybediyorsunuz sadece

 • 24 Temmuz
  08:46

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden çağrı merkezimizin en kısa sürede tarafınızla irtibata geçeceğini bildirmek isteriz.
  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri