Pegasus Havayolları Hasarlı Bagaj!

Eray Y. |

Sayın Yetkili;
02.08.2014 tarihli 11:15 İzmir İstanbul seferinin 26 C-D-E koltuk numaralı yolcunuzum. Valizde gözle görülür tahribat oluşmuştur. Valizin bağlantı kemeri kopmuştur. Üzerindeki metal amblem sökülmüştür. Valizde belirli büyüklüklerde yırtıklar oluşmuş ve valizin üzeri kirlenmiştir.

Havalimanında Havaş yetkileri tarafından bir belge doldurulmuş Pegasus Havayolları'nın izni olmadan tutanak tutulamayacağı için bilgilerimiz alınmış ve bize geri dönüş yapılacağı bilgisi verilmiştir. Maddi zarar görmeme rağmen herhangi bir geri bildirim yapılmamıştır. Konunun ivedi şekilde çözüme ulaştırılmasını ve gereğinin yapılmasını rica ederim...

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray Y.
  10 Ağustos
  18:39

  Pegasus hava yollarindan hic memnun kalmadim.bir dahada binmem ve herkesle paylasacagim.

 • Eray Y.
  08 Ağustos
  11:34

  Sayın Yetkili;

  Bana herhangi bir dönüş yapılmamıştır.Yapılmışsa ne zaman ne gibi bir dönüş oldu bilmiyorum.Yani sonuç ne olacak benim zararımı kim karşılayacak.Karşılanmazsa demekki bundan sonra Pegasus Hava yollarını kullanmayacağız.Herkeslede bu durumu paylaşacağım.İlginiz için teşekkür ederim.

  iyi çalışmalar;

 • 08 Ağustos
  10:47

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1165145 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri