Pegasus Havayolları Habersiz Uçuş İptali!

Aliihsan A. |

28-07-2014 saat 24:15'de İstanbul'dan Karkiv'e gitmek üzere iki ay kadar zaman dilimi öncesi de biletlerimizi aldık. Hareketten 3 gün öncede şirketi arayarak uçuş hakkında bilgi aldık uçuş var denildi ve Isparta'dan İstanbul'a geldik.

Pegasus Havayolları dış hatlar servisine geldik uçuşlar 10 gün önce iptal oldu denildi mağdur olduk. Bilgilendirilmedik. Bu değerli müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alan bu şirketin bu tutumu bizi çok üzdü.

Sorunu çözeceklerine dahada kötüleştirdiler. Ukrayna'nı Sumi şehrindeki düğünümüze gidecektik. Biletimizi Livi şehrine gidecek şekilde değiştirdiler ama orası tam ters yönde. Şikayetimi sizlere arz ediyorum.

Uçuş kodlarmız: CFCQZ6 - CFCKUP

Etiketler :

Personel Davranışı Uçuş İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  10:27

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri