Pegasus Havayolları Görevli Personelin Olmaması ve Hatalı Bilgilendirme!

Melih Gökhan K. |

06. 02. 2013 'te saat 20:00'da İstanbul - İzmir uçağım vardı. Uçuştan bir süre önce müşteri hizmetlerine, check-in için bir süre gecikeceğimi, yardımcı olup olamayacaklarını zira ona göre Atatürk Havaalanı'na gideceğimi yada gitmeyeceğimi söyledim. Bana telefonda, görevli personelin orada bana yardımcı olacağını, check-in için beni bekleyeceklerini söylediler. Fakat gittiğimde tek bir görevli yoktu.

Hemen sonrasında telefon açtığımda bana "Biletinizde zaten yazıyor. Uçuştan yarım saat önce gelmeliydiniz" dediler. Bunu biliyorum zaten. Zira o yüzden öncesinde sizi aramıştım. Sizden söz almasaydım havaalanına gelmeyecektim. Neden olduğun tüm masraflar için teşekkürler FLYPGS!

Etiketler :

Personel Eksikliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih Gökhan K.
  20 Haziran
  17:05

  masaüstüne kaydetmiş olduğunuz word dosyasından kopyalayıp kopyalayıp cevap vermiş olmanızı bana geri görüş yapıldı olarak görebiliyorsanız evet geri dönüş yapıldı.

 • Melih Gökhan K.
  20 Haziran
  17:04

  çözüme dair göstermiş oldukları 0 çaba ile haklarındaki düşüncem pekişmiştir.

 • 08 Mart
  10:31

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 928180 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri