25 Aralık 2013

Pegasus Havayolları Geri Ödemede Mağdur Ediliyoruz!

Sayın Yetkili;
1. dereceden yakınımızı kaybetmemiz nedeniyle 14 Ekim 2013 tarihinde yapacağımız uçuşumuzu 15 Ekim 2013 tarihine ertelediğimiz için bizden alınan farkın tarafımıza geri ödenmesiyle ilgili talebimiz Kayıt Dinleme İşleminden sonra kurum tarafından kabul edilmiş ve yerinde bulunmuştur.

Bizden istenen kanıt niteliğindeki belgeler 26 Kasım tarihinde kuruma gönderilmiştir. 9 Aralık tarihinde de bizden banka hesap numaramız istenmiş ve paranın en kısa sürede ödeneceği söylenmiştir.

1500 TL civarındaki bu meblağ bugün itibarıyla hesabımıza yatırılmamıştır. Pegasus Havayolları Müşteri hizmetleri 'bekleyin' demektedir. Bu mağduriyetimizi gidermenizi rica eder, saygılar sunarım.

Münevver 134 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön