Pegasus Havayolları Geri Ödemede Mağdur Ediliyoruz!

Münevver Arzu Ö. |

Sayın Yetkili;
1. dereceden yakınımızı kaybetmemiz nedeniyle 14 Ekim 2013 tarihinde yapacağımız uçuşumuzu 15 Ekim 2013 tarihine ertelediğimiz için bizden alınan farkın tarafımıza geri ödenmesiyle ilgili talebimiz Kayıt Dinleme İşleminden sonra kurum tarafından kabul edilmiş ve yerinde bulunmuştur.

Bizden istenen kanıt niteliğindeki belgeler 26 Kasım tarihinde kuruma gönderilmiştir. 9 Aralık tarihinde de bizden banka hesap numaramız istenmiş ve paranın en kısa sürede ödeneceği söylenmiştir.

1500 TL civarındaki bu meblağ bugün itibarıyla hesabımıza yatırılmamıştır. Pegasus Havayolları Müşteri hizmetleri 'bekleyin' demektedir. Bu mağduriyetimizi gidermenizi rica eder, saygılar sunarım.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Bilet İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  10:35

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri