Pegasus Havayolları Gereksiz Yere Onca İnsan 6 Saat Bekletti!

Mehmet T. |

11/12/2013 tarihinden Pegasus Havayolları'nın uçuşunda ben şahsım ve yaşlı bebekli insanlar uçak içerisinde saatlerce bekletildik. Rezil olduk. Hiç bir muhatap bulamadık ,herkes bu durumu kendi üzerinden atmak için bizle alakalı değil deyip durdular. Önce uçak bir saat rötar yaptı eyvallah hava durumu kötü,olur önemli değil dedik. Zaten bunda bir sıkıntı yok, emniyetimiz için rötar yapabilir. Saat yaklaşık dokuz çeyrekte uçağa alındık.

Saat iki çeyrek iki buçuğa kadar uçakta bekletildik. Başka bir firma o saatlerdeki uçuşlarını dört saat önceden iptal etti biliyordu çünkü o zeminde uçağın inişinin ve kalkışının zor olacağını. Bizim uçuş neden iptal edilmedi? Neden üç beş kuruş için onca insan rezil edildi?

Etiketler :

Rötar - İptal Bilgilendirme Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  08:46

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri