Pegasus Havayolları GBT Bilgi Kağıdım Olduğu Halde Biletimi Vermediler!

Kadriye Duygu Ö. |

3 ay önce Akula Turizm aracılığı ile Pegasus Havayolları'ndan gidiş-dönüş bilet aldım. 26 Temmuz 2013 tarihinde 1 saat önce Esenboğa'daydım. Ehliyetim üzerinde ilk ismim ve soyadım ve TC kimlik numaram yazılıydı. Nüfus cüzdanımı evde unuttum. Gişe beni bilet satışa yönlendirdi. Bilet satış yardımcı olmak istemedi. 300 TL'ye bilet satayım dedi. Neyse. İyi bir vatandaş uyardı beni. Gidin emniyetten BGT alın dedi.

Sağ olsunlar aldım ve uçağıma bindim. Ancak 28 Temmuz'da dönüşte beni yine kabul etmediler. GBT yi gösterdim, burada geçmez o dediler.

Etiketler :

Bilet Satış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadriye Duygu Ö.
  20 Ocak
  15:22

  Teşekkürler pegasus mu asla THY süperrrr

 • 31 Temmuz
  09:11

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.Diğer Havayollarında olduğu gibi Pegasus Havayolları uçuşlarında geçerli bir kimlik (nüfus cüzdanı ya da pasaport) aslının ibraz edilmesi gerektiğini bildirmek isteriz.
  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri