Pegasus Havayolları Fiyat Sabitleyemiyorum!

Erdinc Fatih D. |

Barcelona'ya gidiş dönüş uçak bileti için fiyat sabitlemek istediğimde ekteki fotoğrafta göreceğiniz hatayı aldım. Arka arkaya 5-6 kez denememe rağmen bu hata devam etti. BKM Ekspress üzerinden ödemeyi başarılı bir şekilde yapmama rağmen sitenize geri dönüş yaptıklarında ekteki hatayı aldım.

Sadece sitenizden kaynaklı olan bu hata yüzünden bilet fiyatı arttı ve son 5 koltuk olan 18/05/2014 tarihli Sabiha Gökçen- Barcelona uçak bileti fiyatı arttı. Daha sonra çağrı merkeziniz üzerinden ED5FQK referans kodlu biletleri rezerve ettirdim.

Farklı tarayıcılarda da aynı hatayı aldım. Bilgisayar Mühendisiyim arkada neler döndüğünü biliyorum. Lütfen ona göre mağduriyetimi giderin anlık sistemsel sorun demeyin...

Etiketler :

Bilet Fiyatı Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdinc Fatih D.
  03 Haziran
  17:01

  Yapabildikleri tek şey tekrardan fiyatı sabitlemek oldu. Çağrı merkezinden işlem ücretini € olarak kestiler ve kendi hataları yüzünden 8 TL yerine 8€ ödemek zorunda kaldım. Hatanın sebebiyle ilgili olarakta hep bilindik şeyleri sıraladılar ancak bilgisayar mühendisi olup nerede hataları olduğunu anlayabildiğimden memnun edemediler.

  Saygılarımla,

 • 02 Haziran
  08:53

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden çağrı merkezimizin en kısa sürede tarafınızla irtibata geçeceğini bildirmek isteriz.
  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri