26 Şubat 2013

Pegasus Havayolları Fiyat Farkı Bilgisi Veremiyorlar!

Pegasustan bilet değişikliği yapıldığı takdirde değişiklik farkının açıklamasını yazılı veya sözlü yapamıyorlar. Telefonlarda kalmaktan tükendim. Fatura nüshasında da ödediğiniz farkın detay kalemlerinin açıklamasını bulamıyorsunuz. Son zamanlardaki müşteri temsilcileri de çok tutuk. Müşteri temsilcilerinin klişe "başka bir konu var mıydı" yok " beklediğiniz için tşkler" gibi şeyleri de bırakmaları lazım bir an önce.

Çiğdem 116 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem27 Şubat 2013

    B.1 maddesindeki ve genel koşullara zaten bir itirazım veya şikayetim olmadı. Sadece değişiklikten doğan farkı oluşturan tutarın kırılımlarını sözlü vaya yazılı açıklayamıyorsunuz. LU3HG1 rez nolu uçuş değişikliğimle ilgili telebim oldu fakat hiçbir şekilde yardımcı olmadılar, eksik bilgi içeren fatura gönderildi.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz ilgili departmanlara iletilmiş olup en kısa sürede gerekli aksiyonlar alınacaktır.Bilet değişimi hakkında tüm ücret siniflari farkli iade ve degisiklik kurallarina tabidir. Bu kurallar uçus belgenizin B.1 maddesinde ve internetten bilet satin alma öncesinde okunup anlasildigina dair yolcu tarafindan imzalanan "Genel Kurallar" bölümünde yer almaktadir. Detayli bilgiye internet ana sayfamizin ve ayni zamanda bilet görüntüleme sayfanizin alt kisminda yer alan "Genel Kurallar" bölümünden de ulasabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön