30 Nisan 2013

Pegasus Havayolları Fatura Talebi!

Eşim ve çocuklarımla 18 Mayıs-25 Mayıs tarihleri arasında İstanbul- Barselona gidiş dönüş uçak bileti aldım. Ayrıca uçuş için yemek siparişi verdim. Yaklaşık 10 gün önce ve yine 5 gün önce Pegasus müşteri hizmetlerini 2 kez arayıp eşim ve kendi adıma olan yemek+ uçuş faturalarının tek bir faturada düzenlenip tarafıma gönderilmesini istedim. Fakat ne talebim durumunu belirten ne de isteğimin sonucuna dair tek bir cevap alamadım.

Can 4.508 Okunma

Cevaplar

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sayın Misafirimiz, Bildiriminize istinaden almış olduğunuz hizmetlerin faturaları ayrı ayrı düzenlenmektedir.Bu nedenle web sitemiz üzerinden hizmetlerimize ait faturalarınızı temin edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Can 02 Mayıs 2013

  Daha açıklayıcı şekilde yazarsam benim için Uçuş+yemek ve eşim için uçuş+yemek bilgilerini içeren birer fatura düzenlensin. (Çocuklar için faturaya gerek yok.) Yani yemek kalemi de uçuş faturasının içerisinde gözüküp her bir birey için (çocuklar hariç) tek fatura düzenlensin.

 • Can 02 Mayıs 2013

  Eşim ve çocuklarımla 18 Mayıs-25 Mayıs tarihleri arasında İstanbul- Barselona gidiş dönüş uçak bileti aldım. Ayrıca uçuş için yemek siparişi verdim. Yaklaşık 10 gün önce ve yine 5 gün önce Pegasus müşteri hizmetlerini 2 kez arayıp eşim ve kendi adıma olan yemek+ uçuş faturalarının tek bir faturada düzenlenip tarafıma gönderilmesini istedim. Fakat ne talebim durumunu belirten ne de isteğimin sonucuna dair tek bir cevap alamadım. Yukarıdaki yazıma istinaen verdiğiniz cevap sizce şikayetimin giderilmesini karşılıyor mu ? Yemek+ uçuş kalemlerini tek bir faturada almak istiyorum diye yazmışım. Rezervasyonlarım bölümünde ise bunları ayrı fatura olarak veriyor.

 • Can 02 Mayıs 2013

  Bakın bunu bende biliyorum. Ben mesajımda da belirttiğim gibi ayrı ayrı olan uçuş ve yemek kalemlerinin tek bir faturada toplanıp tarafıma gönderilmesini istiyorum.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Misafirimiz, Bildiriminize istinaden web siremiz üzerinde anasayfada yer alan ''Rezervasyonlarım'' bölümüne rezervasyon kayıt numarası ve soyisminizi yazdığınızda ödemelerinize ait gerekli belgeleri görebilir,yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön