Pegasus Havayolları Evcil Hayvan Ücret Bilgilendirilmesi Yapılmadı!

Gizem D. |

6 şubat 2014 tarihinde Pegasus Havayolları'ndan İzmir Trabzon gidiş dönüş uçak bileti alınmıştır. Evcil hayvan taşınması ile ilgili onay alınmış ve onay esnasında ücretlendirmesi sorulmuştur. O doğrultuda da evcil hayvan taşınmasına karar verilmiştir. Ancak bugün uçağa binerken söylenenden çok farklı bir ücret alındı, 120 tl... Yolcu biletinden fazla bir ücret ne kadar mantıksız.

Üstelik bu ücret değişikliğinden hiçbir bilgilendirmede yapılmadı. Dönüş içinde aynı ücret verilecek. Bu mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini istiyorum. Aksi halde yaşanan bu olumsuzluktan ötürü kullanamayacağım bir hava yolu şirketi olacak Pegasus Havayolları...

Rez: 9QL694

Etiketler :

Bagaj Limit ve Ücretlendirme Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem D.
  02 Eylül
  15:32

  sizinle artık seyahat edilmemesi gereken güvensiz bir firma oldugunuzu ispat etmiş olduğunuz için teşekkür ederim. seyahatlarimde artık pegasus bakmayacağımı çünkü nasıl bir fiyat değişikliği yapacağınızı bilemediğimi bildirmek isterim.

 • Gizem D.
  15 Nisan
  17:42

  bilet alınmış olması ve bilet alınırken ücretlendirme hakkında bilgi alınmasa, evet internetten bakılması gerekli. ancak ben bilgi aldıgım ve ücreti bana bu şekilde aktarılmayan bir konuda, acaba değişiklik oldumu diye internetten bakmak zorunda değilim. sizin o bilgilendirmeyi alınmış biletler için geri dönüş yaparak yapmanız gerekli, yapmadıgınız takdirde yaptıgınız hatalar herkes ögrenir ve sizi tercih etmez. keyfiniz bilir. bu da pegasustan memnunuyiyetsiligimin hat safhasıdır. aslada pegasus kullanmam bundan sonra cevremdekilerede kullandırmam. görevinizi yerinize getirmemeniz sizin hatanız.

 • 11 Nisan
  10:52

  Sayın Misafirimiz;
  Bildiriminize istinaden evcil hayvan taşınması ile ilgili gerekli olan kuralar web sitemizde yer almakta olup ilgili sayfada yer alan ücretlendirme başlığı altında sıralanan ücretler haricinde işlem yapılmasının mümkün olmadığını bildirmek isteriz.Konu hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi rica ederiz.
  http://www.flypgs.com/bilgilendirme/genel-kurallar.aspx
  Evcil Hayvanlarla Seyahat

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri