23 Mayıs 2015

Pegasus Havayolları Engelli İnsanı Mağdur Etti!

21 Mayıs 2015'de Ankara'dan Roma'ya İstanbul aktarmalı uçuşta engelli aracımızı İstanbul'da bırakarak bizi Roma'da mağdur ettiniz. Engelli aracı bu bavul değil ki, nasıl bir sisteminiz var sizin de hangi araç nereye gidecek bunun kaydını yok? Roma'da 1 saat havaalanında bekledik ve engelli aracımızın Sabiha Gökçen'de kaldığını öğrendik.

Aynı gün uçuş olmadığı için bir sonraki gün adresimize ulaşacağı söylendi. Sayın yetkililer umarım engelsiz bir hayat sürersiniz de tatil için gittiğiniz yerde üç kuruşluk havayolu tarafından mağdur edilmezsiniz. Sorunun acilen çözülmesini talep ediyorum ve ben de bir diğer insanlar gibi artık sizinle seyahat etmekten vazgeçiyorum.

Dilber 223 Okunma

Cevaplar

  • Dilber24 Mayıs 2015

    Perşembe günü başlayan Roma seyahatimden gelmeyen tekerlekli sandalyem Cumartesi akşamı elime ulaştı ancak bu tekerlekli sandalye bana ait değil. Bu süre zarfında mağduriyetimi minimuma indirmek için Roma'dan kiraladığım tekerlekli sandalye faturasını tarafınıza ileteceğim. Bu durum bizim seyahatimizi hem maddi hem de ruhsal olarak etkiledi. Bu sorun devam ettikçe yargı yoluna başvurum hız kazanacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön