01 Aralık 2014

Pegasus Havayolları Eğitimsiz, Kaba Kabin Memuru!

Ekstra paket seçmiş olmama rağmen bana verilen yemeğin yanındaki içecekten ücret talep edildi. Siparişte "bundle" yazdığını ve içeceğin ücretsiz olacağını söylediğim halde ısrarla ücreti talep edildi. Kimisi içecek verilmez diyor, kimisi sadece kahve olur diyor cappuccino sanki kahve değilmiş gibi! Hem fazladan paramı aldınız hem de onurumu zedelediniz o kadar insan içinde.

Yemeğin yanında nezaketen de olsa ne içersiniz sorusunu hiç duyamadım şimdiye kadar. Bir hışımla yemeği atıp kaçıyorlar! Hiç nazik değiller. Sonuç olarak, kabin ekibinize ciddi eğitim verilmesi gerekiyor ayrıca nazik olmalarını öğretin ve tabi ki benim maddi ve manevi kaybımı telafi edin. 1244492 talep numarama bakın.

Bayram 1.014 Okunma

Cevaplar

  • Bayram 30 Nisan 2015

    Çok şükür 5 ay sonra mesaj gönderebildiler tabi yine fiyasko. Ekstra pakette yemek+içecek diye sitelerinde yazmasına rağmen ve ücret, ini peşinen almalarna rağmen Aşağıda gelen cevaba bakın lütfen: mesajiniz ilgili departmana iletilmis olup, gerekli incelemeler sağlanmistir. Bildiriminize istinaden Peketli biletlerde ücretsiz içecek ikramı yapılmamakta olup sadece seçilen yemek siparişi uçak içerisinde ikram edilmekte olduğunu bildirmek isteriz.

  • Bayram 08 Nisan 2015

    Kimse ne aradı ne sordu. NAsıl bir firmasın sen Pegasus!

  • Bayram 19 Mart 2015

    Hala ne ilgilenen var ne arayan ne soran nasıl bir firmasınız anlamyorum. Üstüne para vererek o kadar insanın içinde rezil olmak bu olsa gerek. Hem para verdim parasını ödemiş olduğum kahve için o kadar insanın içinde küçük düşürüldüm hem de ödediğim kahvenin parasını tekrar ödemek zorunda kaldım. Şikayetime cevap bile alamadım. Teşekkürler Pegasus! 1311928 No.. lu talep numarama bakın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön