04 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Edremit Uçağı Fiyaskosu!

Pegasus Havayolları 19:55 Edremit uçağın kalkmasına yaklaşık 20 dk. kala kapıya giderken kapanın uçuşa 12 dk kala kapandığını gördüm. Hostese haber vermesini 2 dk önce kapıyı kapattıklarını başka şansımın olmadığını falan söyledim hostes kaba bir şekilde “kapı kapandı açamayacaklarını” iletti ve hiç ilgilenmedi.

Vardiya Müdürünüzün verdiği Cevaplar;
İsmini neden anons etmediniz?
İsminizi anons etmek zorunda değiliz.
Lastiğim patlamış olabilir, lavaboda olabilirdim ki sadece saatimi unutup geri dönmek zorunda kaldım 2 dk uçak kaçar mı?
O sizin kişisel probleminiz biz bilemeyiz.
Yolcu check listi yapılmıyor mu?
Kapı kapatılırken Check-in yapan bir yolcunuz gelmediği takdirde ne gibi önlemler
alınıyor?

Ebru 136 Okunma

Cevaplar

 • Ebru 06 Şubat 2014

  bu cevabı kabul etmiyorum Vardiya Müdürünüzün verdiği Cevaplar; İsmini neden anons etmediniz? İsminizi anons etmek zorunda değiliz. Lastiğim patlamış olabilir, lavaboda olabilirdim ki sadece saatimi unutup geri dönmek zorunda kaldım 2 dk uçak kaçar mı? O sizin kişisel probleminiz biz bilemeyiz. Yolcu check listi yapılmıyor mu?

 • Ebru 05 Şubat 2014

  Ayrıca ofis önünde geldiğinizde isim anonslarının ve ilgili seferin son çağrılarının yapıldığının bilgisinin tarafınıza aktarıldığı bilgisi alınmıştır bu yanlış bana isminizi anons etmek zorunda değiliz dediniz

 • Ebru 05 Şubat 2014

  CRM'den haberininiz yok sizin ya geliştirin biraz kendinizi

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sayın Misafirimiz, Yapılan inceleme sonrasında check-in işlemleri için belirlenen süre içinde check-in kontuarına başvurduğuz ancak bunun sonrasında gate kapısına müraacat etmediğiz tespit edilmiştir.Kurallarımız gereği misafirlerimiz uçuş saatinden 10 dk önce ilgili uçuş kapısında bulunmaları gerekmektedir.Bu uyarı uçuş kartları üzerinde yer almaktadır. Ayrıca ofis önünde geldiğinizde isim anonslarının ve ilgili seferin son çağrılarının yapıldığının bilgisinin tarafınıza aktarıldığı bilgisi alınmıştır. Pegasus Havayolları olarak "zamanında kalkış" performansımızı en üst seviyelere taşıyarak, siz misafirlerimizin tercihlerinin en önemli nedeni olan Güvenli ve Zamanında seyahat imkanlarını gerçekleştirebilmek adına her dönemde çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında şirketimizin zamanında kalkış performansımız sektörde üst seviyelerde izlenmektedir. Yukarıda yer alan açıklamalar doğrultusunda işlemlerinizde herhangi bir hata veya aksaklığa rastlanmamış olup, bu nedenle üzülerek yardımcı olamayacağımızı bildirmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön