Pegasus Havayolları Çocuğumu Uçağa Almadılar!

Mümin Ö. |

2013 Haziran ayında oğlumla Londra uçağına binmek için uçak girişine geldik. Pegasus Havayolları yetkilileri uçak biletlerini kontrol ettiler ve oğlumun İngiltere vizesinin üzerinde eşim ile yurt dışına çıkabilir yazısı olduğu için uçağa binemeyeceğini ilettiler.

Bu konuda daha önce uyarıldığımız için Eşim ile aldığımız muvaffakatname’yi gösterdim. İngiltere'nin bunu kabul etmeyeceğini ileterek oğlumu uçağa almadılar. Bu sırada uçağın kalkışı gelmişti. Ben yalnız uçağa binmek zorunda kaldım.

Kalacağım otel için ekstra para ödemek zorunda kaldım. Seyahat hem ben hem ailemi üzdü. Dönüşte bu olayların sebebini ve masraflarımın karşılanmasını firmadan talep ettim. Ancak cevap alamadım.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mümin Ö.
  26 Haziran
  16:14

  Bunca geçen süreye rağmen Pegasusu firmasından her hangi bir geri dönüş olmamıştır.

 • Mümin Ö.
  17 Haziran
  11:27

  Pegasus firması ilk gönderilen mail\' e standart bir cevap yazarak cmüşterileri cevapsız bırakmıyoruz intibaı oluşturan ama kesinlikle müşteri memnuniyetini düşünmeyen bir firmadır gözümde.

 • Mümin Ö.
  17 Haziran
  11:26

  Pegasus firması daha önce olduğu gibi firmaya kendi sitesinden şikayetimi belirtmeme rağmen yine cevap vermediler.

 • Mümin Ö.
  12 Haziran
  17:51

  Rezarvasyon kayıt numaram 3JW9G2' dir. Ben buradan iletişim kurmayı tercih ediyorum sizce de uygunsa.

 • 12 Haziran
  10:38

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri