Pegasus Havayolları Check-in İşleminde Kimse Yardımcı Olmadı!

Belgin E. |

pc-2817ist-İzmir ADB20/06/2013 20:00 B*** E***'e ait biletimin online check- in işlemi ve barkod numarasıdır. Bugün saat 19:35 'te Atatürk Havalimanına gecikmeli olarak ulaştım. Yalnıza el bagajım olduğundan hızla uçağa yetişmek üzere kontuara gittiğimde kimsenin olmadığını gördüm. Barkod numaramı bilgi işleme girmek istedim.Ama ekranda hizmet dışı olduğu yazılıydı. Bilet satışa gittim fakat orad ki bayan arkadaş da telefonumdan internete girerek işlemi yapabileceğimi söyledi.

Telefonumun internet paketi olmadığını söyledim. Ama bana yardımcı olamayacağını söyledi. Bu arada Pegasus Havayollarının İzmir uçağının anonsu yapılmaktaydı. Yolcuları çağırıyorlardı.
Böylece ben hava limanında yetişebileceğim uçağı kaçırdım. Beni bu yaşadığım olumsuzlukla ilgili bilgilendirmenizi zararımın giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Geciken / Yavaş Check-in

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Belgin E.
  19 Temmuz
  17:50

  Pegasus hava yollarını elemanları ve özellikle bana yardımcı olmayan yer memuru dolayısıyla mecbur kalmadıkça kullanmayacağımı bildiririm.

 • 21 Haziran
  16:51

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 964748 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri