21 Haziran 2013

Pegasus Havayolları Check-in İşleminde Kimse Yardımcı Olmadı!

pc-2817ist-İzmir ADB20/06/2013 20:00 B*** E***'e ait biletimin online check- in işlemi ve barkod numarasıdır. Bugün saat 19:35 'te Atatürk Havalimanına gecikmeli olarak ulaştım. Yalnıza el bagajım olduğundan hızla uçağa yetişmek üzere kontuara gittiğimde kimsenin olmadığını gördüm. Barkod numaramı bilgi işleme girmek istedim.Ama ekranda hizmet dışı olduğu yazılıydı. Bilet satışa gittim fakat orad ki bayan arkadaş da telefonumdan internete girerek işlemi yapabileceğimi söyledi.

Telefonumun internet paketi olmadığını söyledim. Ama bana yardımcı olamayacağını söyledi. Bu arada Pegasus Havayollarının İzmir uçağının anonsu yapılmaktaydı. Yolcuları çağırıyorlardı.
Böylece ben hava limanında yetişebileceğim uçağı kaçırdım. Beni bu yaşadığım olumsuzlukla ilgili bilgilendirmenizi zararımın giderilmesini rica ediyorum.

Belgin 58 Okunma

Cevaplar

  • Belgin 19 Temmuz 2013

    Pegasus hava yollarını elemanları ve özellikle bana yardımcı olmayan yer memuru dolayısıyla mecbur kalmadıkça kullanmayacağımı bildiririm.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi21 Haziran 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 964748 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön