Pegasus Havayolları Çantamı Kaybetti.

Çapulcu Nesil G. |

0909 Ağustos günü 22.20' de inen uçağımıza rağmen saat 01.30' a kadar havaalanında beklemek zorunda kaldık. Çünkü çantam bir türlü çıkmadı. Neymiş vardıya değişikliği varmış o yüzden aksaklık yaşanıyormuş, müşteriyi ne ilgilendiriyorsa. Nitekim bir hafta geçmesine rağmen iç hatlar kayıp eşya bölümüne ait üç telefon hattı vermiş olmalarına rağmen bir haftadır bir kişi telefonu açmamaktadır.

0850 250 0 224 numaralı hatları ise en az yarım saat bekletmesine rağmen cevap vermemektedir. Genel Müdürlük de ise operatöre bağlanıp şikayet etmek istediğinde telefona kimse cevap vermeyip otomatik kapanmaktadır. Yani bilet satmak için gösterilen ilgi bileti sattıktan sonra umurlarında değildir.Bildiğiniz hava otobüsü olmuştur Pegasus Havayolları.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çapulcu Nesil G.
  26 Ağustos
  12:44

  Mail atali kaç gün oldu. Cevap bile vermiyorsunuz. Burdan anında cevap veriyorsunuz ama.

 • Çapulcu Nesil G.
  22 Ağustos
  19:35

  Iletisimden memnun olmamiz mümkün değil. .. Çünkü vermis oldugunuz ichatlar kayip deparmani bölümü kesinlikle telefona cevap vermemektedir. Üç hat vermiş olmalarına rağmen bir personel bile telefona cikmamaktadir. Vermis oldugunuz mail adresine mail göndermiş bulunmaktayım.

 • 22 Ağustos
  09:08

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden mybag@flypgs.com adresi ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri