19 Ağustos 2014

Pegasus Havayolları Çantamı Kaybetti.

0909 Ağustos günü 22.20' de inen uçağımıza rağmen saat 01.30' a kadar havaalanında beklemek zorunda kaldık. Çünkü çantam bir türlü çıkmadı. Neymiş vardıya değişikliği varmış o yüzden aksaklık yaşanıyormuş, müşteriyi ne ilgilendiriyorsa. Nitekim bir hafta geçmesine rağmen iç hatlar kayıp eşya bölümüne ait üç telefon hattı vermiş olmalarına rağmen bir haftadır bir kişi telefonu açmamaktadır.

0850 250 0 224 numaralı hatları ise en az yarım saat bekletmesine rağmen cevap vermemektedir. Genel Müdürlük de ise operatöre bağlanıp şikayet etmek istediğinde telefona kimse cevap vermeyip otomatik kapanmaktadır. Yani bilet satmak için gösterilen ilgi bileti sattıktan sonra umurlarında değildir.Bildiğiniz hava otobüsü olmuştur Pegasus Havayolları.

Çapulcu 542 Okunma

Cevaplar

  • Çapulcu26 Ağustos 2014

    Mail atali kaç gün oldu. Cevap bile vermiyorsunuz. Burdan anında cevap veriyorsunuz ama.

  • Çapulcu22 Ağustos 2014

    Iletisimden memnun olmamiz mümkün değil. .. Çünkü vermis oldugunuz ichatlar kayip deparmani bölümü kesinlikle telefona cevap vermemektedir. Üç hat vermiş olmalarına rağmen bir personel bile telefona cikmamaktadir. Vermis oldugunuz mail adresine mail göndermiş bulunmaktayım.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden [email protected] adresi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön