12 Aralık 2013

Pegasus Havayolları Bizi Saatlerce Uçakta Tuttu!

11. 12. 2013 tarihli Saat 20:00 Gaziantep - İstanbul SAW Pegasus Havayolları uçağı Gaziantep' e iniş yapmasının akabinde saat: 21:30 sularında kalkış için tüm yolcularını uçağa almıştır. 5 Saati aşkın bir süre boyunca uçakta tutulduk. Daha sonra uçaktan indirildik ve havalimanında hiç bir muhatap bulamadık ve geceyi araç içerisinde geçirmek zorunda kaldık.

Bu mağduriyetlerin dışında yaşadığımız bu durum günlük iş hayatımızı etkilemiş olup tarafımıza ayrıca maddi zararlar doğurmuştur. Şikayet metninin yeterince uzun yazılamamasından detaylara değinemedim.

Konuya ilişkin Pegasus Havayolları, mağduriyetimi gidermez ise hukuki haklarım saklıdır.

Ahmet 98 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet29 Aralık 2013

    PEGASUS = MADURIYET

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön