Pegasus Havayolları Bisikletleri Resmen Fırlatmışlar!

Mustafa T. |

Pegasus Havayolları firması ile 14 Mayıs tarihinde Sabiha Gökçen havaalanından Hollanda'ya uçtuk. Yanımızda bisikletlerimizi de götürmek istediğimiz için bisiklet başına 120 TL ücret aldılar. Uçaktan indiğimizde bisikletlerimizi muhtemelen fırlatıp attıkları için arka vites aktarıcısı jant tellerinin içine girmişti.

Arkadaşımın bisiklet heybesi de bütün olmasına rağmen 3 parça halinde ve yırtık olarak teslim aldık. İstanbul'a döndüğümüz zaman ise bisikletlerimizi taşıma aracının üzerine yatırmışlar ve üzerlerine de koli koymuşlardı.

İkaz edince önce o koliler ağır değil dediler sonrada şikayetinizi internetten yapınız dediler. Pegasus Havayolları bizi hayal kırıklığına uğratıp mağdur etmiştir.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa T.
  01 Haziran
  12:26

  Firma gereksiz bir donus yapip ozur dileme ile sorunun cozuldugunu sanmaktadir.

 • Mustafa T.
  30 Mayıs
  10:07

  Geri dönüşünüz önemli değil, benden bisikletimi taşımak için 120 TL alıyorsunuz ve bisikletimi sağa sola atıyorsunuz sonrada sigorta yaptırsaydınız diyorsunuz? Bu mudur sorunu çözme yöntemi?

 • Mustafa T.
  29 Mayıs
  09:33

  Dönüş dediğiniz özür dilemek mi?

 • 29 Mayıs
  08:22

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1115252 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri