30 Ocak 2016

Pegasus Havayolları Biletim Olduğu Halde Uçağa Binemedim.

Bugün aşağıda biletim olan uçuşa gitmek için check-in alanına gittim çantam olmadığı için online check-ine yönlendirdiler orada biletimi göremedim, Pegasus yetkilisine danıştım oda bulamadı. O sırada telefonunu kullandım arkadaşıma ulaşamadım bilet için. Pegasus çalışanı beni bilet satış ofisine yönlendirdi. Oradaki Pegasus çalışanı hanımefendinin "sistemde biletiniz gözükmüyor" dediği için evime geri döndüm. Daha sonra çağrı merkezini aradım ve biletimi sistemde gördüler. 4 kere aramamdan sonra havaalanında böyle bir müracaat olmadığını söylediler. Bana telefonunu veren beyefendinin ismini ve telefon numarasını verdim. Hala bekliyorum ve bu sebeple gideceğim yere zamanında gidemedim.

Çağrı 173 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı18 Şubat 2016

    Bu firma yüzünden uçuşum 1 gün geç gerçekleşti ve hiçbir zararımı karşılamayı kabul etmediler biletimi yenilemek dışında. Bahaneleri Bilet'e ismin yanlış yazılmış olması. Sizce bir şirket isminizi yanlış yazsanız size tekrar bilet tahsis eder mi? Bence etmez.

  • Çağrı09 Şubat 2016

    PC 1581367 ve PC 1581143 talep numaraları ile oluşturduğum mesajıma 9 gündür geri dönüş alamıyorum. Pegasus bayiine gittiğimde 72 saat içinde geri dönüş yapılıyor bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. Nasıl bir kurumsal şirket denetleyenleri mi yok? Müdürleri işten mi kaytarıyor anlayamadım gitti. Bu kadar da olmaz ya.

  • Çağrı06 Şubat 2016

    Çağrı merkezlerini aradığım için 100 TL telefon faturama ekstra geldi. Kendi sitelerinde söz verdikleri uçağa alınmama durumunda 100 euro tazminatı da talep ettim henüz cevap alamadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön