Pegasus Havayolları Bilet Tarihi!

Arif U. |

Biletimin tarihini değiştirmek için müşteri hizmetlerini arayarak 03.10.2013 perşembe günü saat 04:35 olarak biletimi değiştirmek istedim. Müşteri hizmetlerindeki arkadaş biletimi değiştirirken bilgi doğrulama kısmı geldiğinde her şeyi baştan sorarak bilgileri kontrol etti ve perşembe gecesi yani perşembeyi cumaya bağlayan gece dedi. Ben de perşembe gecesi gittim ve böyle bir uçuşun olmadığını bir gün önce olduğunu öğrendim.

Yani uçağı bir gün ile kaçırdım. Müşteri hizmetlerini aradım kayıtların dinleneceğini pazartesi ya da salı günü bana geri döneceklerini söylediler. Benim sorum şu eğer hata onlarda paramı ya da biletimi başka bir tarih olarak alabilir miyim?

Etiketler :

Bilet Satış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif U.
  09 Ekim
  16:45

  Bana ulaşılamamış, müşteri hizmetlerini arayarak telefon numaramı tekrar verdim. Hala beklemedeyim. Beni ne zaman arayacaklar? Okulum başladı ve ben hala burada müşteri hizmetlerinin keyfini bekliyorum.

 • 08 Ekim
  16:21

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1007393 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri