26 Mart 2013

Pegasus Havayolları Bilet Sorunu!

Kendim ve 6 yaşında oğlum için Trabzon İstanbul gidiş dönüşlü bilet aldım. Beraber gittik sorun olmadı. Fakat 2 gün sonra dönüşümüzde hava alanına gittik ve bilet işlemleri için gişeden önceden rezervasyonu yapılmış biletlerimizi almaya gittik. Ben bileti aldım ama oğluma vermediler. Meğer akşam 8:25 de değil de sabah 8:25 e kesmişler onun biletini. Şok oldum.

İtiraz ettim olmadı. Uçağım 20 dakika sonra havalanacaktı fakat kimse yardımcı olmadı. Orda sap gibi kaldım ve uçağı göz göre göre kaçırdık ve bu arada benim bilette yandı. Tekrardan 1 saat sonrasına bilet aldım 595 tl istediler. Burdaki hataya bakın. Altı yaşındaki çocuğu hem nasıl yanlız yollayabiliyorlar. Velhasıl olan benim paraya oldu.

Sinan 143 Okunma

Cevaplar

 • Sinan27 Ağustos 2014

  böyle kurumsal bir firmanın bu şekilde basit hatalarla yolcusunu mağdur etmesi kabullenilir bir durum değildir.

 • Sinan26 Nisan 2013

  pegasus beni çok mağdur etti ve çok sinirlenmiştim. fakat sağolsunlar sorunumu şuan çözdüler.hata ile aldıkları paramı teslim ettiler...belirtmek istedim.

 • Sinan29 Mart 2013

  arıyacaz denildi. ne arayan var ne dönen...

 • Sinan28 Mart 2013

  halen cevap vermediniz bana.sizin yaptığınız hatanın bedelini ben ödemek zorunda değilim fakat ödettirdiniz.şimdi bu hatayı bir an önce düzeltin. meselemde sonuna kadar haklıyım.6 yaşında bir çocuğa tek başına ve refakatçi olmadan uçuş hakkı olmadığı halde,çağrı merkezi elemanının hatası yüzünden uçuş saatlerimiz ayrı ayrı veriliyor.bu nasıl bir hatadır.lütfen benim maddi zararımı telafi edin.unutmayın bu ülkede mahkemeler de var.gerek ses kaydı gerekse her türlü dökümanları afişe edip pegasus şirketine dava açacağım. beni uğraştırmayın lütfen....

 • Sinan26 Mart 2013

  ikinci olarak aldığım biletlerin numaralarını veriyorum: sinan büyük: XT8DU2 mahmut bahadır büyük: TX8DU2 MAHMUT BAHADIR BÜYÜK İÇİN çağrı merkezinden aldığım ilk rezervasyon kodu TR50D5 ben çağrı merkezine aynen şöyle dedim. "oğlum 6 yaşında ve benle beraber gelecek ve benle beraber dönecek".telefondaki eleman da ona göre işlem yaptı. gidişimizde bir sorun yok fakat dönüşümüzde sıkıntı var. tekrardan bilet almak zorunda kaldık. ses kayıtlarını dinleyin ve benim mağduriyetimi lütfen giderin. hayırlı çalışmalar.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi26 Mart 2013

  Sayın Misafirimiz, Şikayetinize sebebiyet veren durumun daha detaylı incelenebilmesi için uçuşunuza ait rezervasyon kayıt numarası ya da bilet numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön