29 Haziran 2013

Pegasus Havayolları Bilet Satın Alma!

Pegasus havayolları İnternet sitesinden 2 gündür mevcut Pegasus kart puanlarım ve aradaki farkı da kredi kartından ödeme seçenekleriyle bilet almaya çalışıyorum. Her denememde kredi kartımdan bilet fiyatından puanların tutarı düşülmüş meblağı provizyonla başarıyla bloke etmesine rağmen satınalma hatası veriyor.

Bileti deneme amaçlı puan kullanmadan sadece kredi kartı ile satın alma opsiyonu ile aynı kredi kartını kullanarak satın aldım. Bu nasıl bir iştir arkadaş, hem harcamam için puan veriyorsunuz ve reklamını yapıyorsunuz hem de puanla ödeme seçeneğini seçince hata mesajı veriyorsunuz.
Sene sonunda da harcamadık diye puanları sileceksiniz.

Yiğit 158 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Sayın Misafirimiz; Bildiriminize istinaden Pegasus Plus üyeliğiniz incelenmiş ve herhangi bir sorun tespit edilememiştir.Hem kredi kartınızı hemde Pegasus Plus puanlarını kullanarak bilet almak için üye girişi yaptıktan sonra rezervasyonuzu oluşturmanız ve satınalım sayfasında tekrar uçuş puanı kısmında parola kısmına parolanızı yazmamanız gerekmektedir ki bu kısım tekrar üye girişi yaptığınızda aktif olmamaktadır. (şifre yazmanıza müsaade etmez) Pegasus Plus/ Kart üyelik numaranız, programa dahil olurken kayıtlı cep telefon numaranızdır.Üye girişi sağladığınızda puanlarınız otomatik olarak yansımaktadır. Üye girişi sağlamadan giriş yaptığınız da üyelik numaranızı kullanarak ve şifre doğrula butonuna basarak puanlarınızı öğrenebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz puan miktarını ilgili kutucuğa manuel olarak yazılmanız halinde(mevcut bilet ücretini silip puanlarınızdan nekadar kullanmak istiyorsanız onu yazmanız gerekmektedir ve puanlar küsüratlı olmamalıdır) puanlarınız düşülmektedir, kalan meblağı ödemek için kredi kartı ile ödemeye 2. aşama olarak işaretlemeniz gerekmektedir. Bu işaretleme sonucunda puanlarınızın düşüldüğü ve kalan meblağın kredi kartı ile ödeme ekranına yansıdığı görünmektedir.Bilet satın alım işlemleri için Pegasus Plus hesabınızda 5 TL ve üzerinde bir puan miktarı olmalıdır. Bu aşamada kalan tutar için Kredi Kart bilgilerinizin girişini sağlayıp "Satın Al" butonunundan işleminizi tamamlayabilirsiniz. Anlayışınıza teşekkür eder, uçuşlarımızda görüşmeyi dileriz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön