05 Eylül 2013

Pegasus Havayolları Bilet Param İade Edilmedi!

21.08.2013günü İzmir- Trabzon uçuşunu gerçekleştirmek için İzmir'e giderken trafik kazası geçirdik. Kazada hastane raporuna göre uçuş yasaklandı. Aynı gün başhekim imzalı raporumu para iadesi talepli dilekçeyle beraber pegasus'a faksladım. O günden itibaren pegasus müşteri hizmetlerini defalarca arayıp 26.08.2013 tarihinde Trabzon'da iş başında olmam gerektiğini yeni bilet almak zorunda olduğumu defalarca anlattım.

Ancak raporunuz inceleniyor denip bağlamadılar. Tekrar bilet alıp pazartesi trabzona döndüm. Üç hafta sonra raporumun onaylandığı farkı ödeyerek uçuş hakkı tanındığı söylendi. İki sefer aynı yöne bilet almış (1144 TL) oldum. Mağdur duruma düştüm.belki daha uçmayacağım. Paramı istiyorum.

Ahu 54 Okunma

Cevaplar

  • Ahu09 Eylül 2013

    Rezarvasyonum 21.08.2013 tarihli saat 15:05 4YF624 İzmir-Trabzon uçuşu idi.Aynı gün raporumu faksladım.Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp 26.08.2013 tarihinde Trabzonda işbaşında olmam gerektiğini beni ilgili yere bağlamalarını söyledim.Geri dönmeyince 26.08.2013 tarihinde bir daha bilet alıp Trabzona döndük. Ama inceleniyo size geri dönecekler dediler ve ancak O tarihten tam 3 hafta sonra geri döndüler uçuş hakkı tanındığı söylendi üstelik aradaki farkı ödeyerek.Belki ben aynı yöne veya birbaşka yere 1 yıl içinde uçmayacağım.Kaç sefer bilet alınca kredi kartımda yüklendi.Üstelik ben promosyon bileti almadımli iadeli bilet almıştım.Dilekçemdede belirttiğim üzere kewsinlikle uçuş hakkı istemiyorum paramın iade edilmesini istiyorum.

  • Ahu09 Eylül 2013

    Param iade edilmediği takdirde birdaha aynı firma ile uçmam.Sonuçta beni madur duruma düşürdüler.İki sefer aynı yöne bilet almak zorunda kaldım üstelik pahalı tarifeden.Eğer beni müşteri hizmetleri o departmana bağlasalar idi derdimi anlatabilirdim.inceleniyor deyip durudular.3 hafta sonra bana geri dönüş sağlandı.Halbuki ben kazadan 5 gün sonra trabzonda işbaşı yapmak zorunda olduğu anlattım ama gene beni ilgili yere bağlamadılar.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön