Pegasus Havayolları Bilet Değişimi Yaparken Bir Bilet Daha Satmış!

Servet A. |

Pegasus Havayolları'ndan aldığım bileti, 5 dakika sonra ileri bir tarih olarak yeniden değiştirilme talebinden bulundum. Değişim talebi yapıldı ancak bir ay sonra ekstreme baktığımda kredi kartımdan yeni bir bilet alımı yapılmış gibi işlem yapıldığını gördüm.

Şikayet etmeme rağmen benden inanla PNR kodunu istediler, ancak ortada alınmış bir bilet konfirmasyonu olmadığı için PNR kodu olmadığını ancak finansal kayıtlarınızda bana ait ödemelerin dökümünden veya ses kaydınızdan araştırabilirsiniz dedim.

O kadar detaylı bakamayız dediler. Ve şuan için gerekli muhatap bile bulamıyorum. Kısacası Pegasusa Havayolları ödeme yaparken ekstreyi mutlaka kontrol etmeli. Bir daha Pegasus Havayolları mı asla!

Etiketler :

Bilet Değişim Online Bilet İşlemleri Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  09:20

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri