Pegasus Havayolları Bilet Değişikliği İptal Ücreti!

Yahya Onur K. |

Uçuş tarihini sehven 23 Kasım yerine 25 Kasım olarak almıştım. Tarih düzeltmek istediğimde biletin iptal edileceği ve yeni bilet satın alımı gerçekleştirileceği, söz konusu işlemden dolayı 118 TL iptal ücreti yansıtılacağı ifade edilmişti ve bütün bunlar firmanın tek taraflı olarak düzenlediği , zorunlu olarak onaylamak durumunda olduğunuz bir sözleşmeye dayandırılıyor.

Yapılan işlem ile ilgili faturamı güç bela elde ettiğim. Netice; kurumca tarafıma fark fatura bedeli içeren bir fatura düzenlenmiş. Halbuki bana yeni bilet ile eski bilet arasında bir fark ücreti bulunmadığı, sadece iptal ücretinin tahsil edileceği ifade edilmişti.

Bu doğrultuda fatura açıklamasının ifade edildiği gibi iptal işlemi olarak düzenlenmesini/revize edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yahya Onur K.
  26 Aralık
  00:20

  Bu kadar terbiyesiz firma görmedim. Çıktısını al oku. Aklınızca laf sokuyorsunuz değil mi. Ben size birkaç customer experience kitabı göndereyim de biraz feyz alın.

 • Yahya Onur K.
  29 Ağustos
  10:31

  soru ile verilen cevap tamamen alakasız. Dinlemeden nasıl çözüm sunacaklar? (zaten sunamıyorlar)

 • 12 Temmuz
  10:08

  Sayın Misafirimiz;
  Dilerseniz web sitemizin "Rezervasyonlarım" kisminda Soyadi ve Pnr numarasi girerek biletlerinizin çiktisini alabilirsiniz.İlgili döküman üzerinde biletinizin değişiklik işlemleri sırasında ödenen ücret detaylarını bulabilirsiniz.Konu hakkında daha fazla bilgi için 7/24 çağrı merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
  çağrı merkezi:0850 250 0 737
  Ilginize tesekkur eder, rahat ucuslar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri