Pegasus Havayolları Bilet Almaya Çalışıyorum Fiyatı Yerinde Durmuyor!

Zübeyde A. |

Tam bir saattir Pegasus Havayolları'nın sitesinden bilet almaya uğraşıyorum ama bilet kademeli olarak sürekli artıyor ve ödeme yapılamıyor. Müşteri temsilcisi diye telefona cevap veren kişinin yardımcı olma gibi bir isteği yok ancak akıl vermeye çalışıyor!

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  15:34

  Sayın Misafirimiz;
  Pegasus Ailesi olarak siz degerli misafirlerimizi diledikleri noktalara en ucuz, en güvenli, en rahat sekilde ulastirmak için çalisiyoruz. Güvenli ve kaliteli hizmeti ucuz biletler ile sunmak temel prensiplerimiz arasinda yer almaktadir.Bu baglamda her dönemde yeni kampanyalar düzenlenerek ucuz bilet imkanlari sunulmaktadir.

  Kampanyalarimizi web sitemizden takip edebilirsiniz. Ancak uygun fiyatli biletler sinirli sayida olup hizla tükenmektedir. Bilet ücretlerimizin dinamik yapiya sahip olmasi nedeniyle düsük ücretlerimize olan ilgi ve yogun talep sonucu ayrilan kontenjanlar tükendiginde üst siniflardan bilet ücretleri satisa sunulmaktadir. Bu sebeple en kisa sürede rezervasyonunuzu yaptirarak uygun fiyata dilediginiz yere uçusunuzu gerçeklestirebilirsiniz.

  "www.flypgs.com" internet adresimizin online bilet bölümünde uçus yapmak istediginiz noktalari ve tarihi seçerek çesitli bilet siniflarindan bilet fiyatlarimizi görebilir, rezervasyonunuzu gerçeklestirebilirsiniz. 0850 250 0737 numarali cagri merkezimizden de her turlu bilgiyi alabilir, rezervasyonlarinizi gerceklestirebilirsiniz.

  Ilginize tesekkur eder, ucuslarimizda gorusmeyi dileriz.
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri