06 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Bebek Pusetini Kırdı Sorumluluğunu Almadı!

Pegasus Havayolları İstanbul- Konya uçuşunda her zamannn ki gibi hızlı hızlı işlem yapıldı puset için imza alındı. Siz pusetle etiketi yapıştırın denildi. Uçaktan indiğimizde puseti parçalanmış bulduk! Tutanak tutulmadı çünkü üzerinde yeşil etiket varmış! Maybağ@flypgs.com tarafından yeşil etiketin içeriğini öğrendik. İyi sarılmamış - kırılabilir-sorumluluk dışı bagajlar içinmiş!

Biz puseti iyi sarmadığımıza dair imza attığımızı bilmiyorduk. Çünkü bilgilendirilmedik! Eğer önce bilgilendirilme yapılsaydı ya duruma hazırlıklı olurduk ya da puseti sarardık. İşi müşterinin bagajını uçağa bindirip indirmek olan insanların bunca para verilerek alınan eşyalara daha özenli davranmaları gerekir! Pegasus Havayolları ise sadece bir daha yaşanmamasını diledi!

Burcu 94 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1052605 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön