02 Eylül 2016

Pegasus Havayolları Bavulumu Uçağa Vermemiş.

26.08.2016 Sabiha Gökçen'den Saraybosna'ya yolculuğum sırasında bavulum bagajdan çıkmadı. İçindeki kıyafetlerimden vazgeçtim 15 aylık bebeğim için süt sağma makinem bavulunun içinde idi. Pegasus'taki çok ilgili, dikkatli arkadaşımın ya da arkadaşlarımın sayesinde bebeğim sütten kesilebilir. Ben mastit gibi hastalıklara yakalanabilirdim. Sizin için değersiz görülen bavullar benim gibi anneler ya da bebekler için hayati/sağlıkla ilgili durumlarla karşı karşıya kalmamıza sebebiyet vermektedir.

Sizden ricam lütfen bana ulaşın, çünkü sizin telefonlarınız sürekli meşgul. En azından bir özür dileyin, çünkü eşim ve ben gerçekten bu 2 günlük tatilde yeteri kadar stres yaşadık. Oysaki stres atmaya gitmiştik. Ertesi gün bavulum Saraybosna hava alanına ulaşmış, keşke bulunduğum otele de ulaştırmayı akıl edebilseydiniz.

Tuba 877 Okunma

Cevaplar

  • Tuba 09 Eylül 2016

    Pegasus müşteri hizmetleri dönüş yaptı... Bosnada aldığımız süt sağma pompa sının bedelini ödedi yaşadığımız stresi tabiki de telafi etmez ama enazından masrafımız karşılamaları büyük incelik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön