21 Haziran 2013

Pegasus Havayolları Bavulum Yok!

20. 06. 2013 saat:20. 10'da Flypgs Sabiha Gökçen-Şanlıurfa seferine binmek üzere 1 saat 15 dakika önce havaalanına geldim (kamera kayıtlarında mevcut) ve toplamda 12 adet iç hat standı bulunan Flypgs önünde sadece 4 standın çalıştığını ve 1 km kuyruk olduğunu gördüm. Nitekim eziyet, çile olacağı o dakikadan beri belli oldu.

Sorumlu çalışanların yerine sorunlu çalışanların olduğu bir çalışma ekibi de cabası. Flypgs' de, 20. 10' daki uçağa 20. 10'da biletimizi alarak gitme hakkı kazandık. Bavulumuzu da bagaja verdik ancak Şanlıurfa'ya gittiğimizde bavulumuzun gelmediğini gördük. Bunun nedeni nedir? Cevap ver Sabancı ve Ailesi, 3 TL'ye su satarak olmuyor bu işler!

Zeynep 84 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi21 Haziran 2013

    Sayın Misafirimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz bagaj aksaklığından dolayı Pegasus Hava Yolları olarak üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Bu mektup, rapor tutulduktan sonra izlenmesi gereken yol hakkında sizi bilgilendirmek amaçlı Pegasus Hava Yolları tarafından hazırlanmıştır. Kayıp ve / veya Hasarlı bagaj aksaklığı ile ilgili havalimanındaki Yer Hizmetleri’ne bağlı Kayıp Bagaj Ofislerine başvurmanızı önemle rica ederiz. Bagajlarınız için seyahat öncesinde özel sigorta yaptırmanız halinde bagaj aksaklığı ile ilgili olarak bagaj raporu ve tüm evraklarınız ile birlikte sigorta şirketinize başvuru yapmanızı rica ederiz. Şirketimize yapılan başvurularda, evrakların değerlendirilmesi aşamasında sigorta satın almış olduğunuz tesbit edilmesi halinde evraklarınız sigorta şirketine yönlendirilmek üzere tarafınıza iade edilecektir. Pegasus Hava Yolları prosedürleri çerçevesinde yapılacak işlemler için aşağıda belirtilen dokümanları göndermenizi rica ederiz. NOT: LRT(sınırlı taşımacılık) etiketi olan bagajlarda misafirlerimizin taşınacak hassas bagajlarında yaşabilecek aksaklıklarda tarafımızca sorumluluk kabul edilememektedir. Yukarıda yer alan evraklarınızın elektronik kopyalarını [email protected] adresine mail olarak iletilmesiini rica ederiz. Saygılarımızla, PEGASUS HAVA YOLLARI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön