Pegasus Havayolları Bavulum Kayıp Ve Bulunamıyor!

Buse Ş. |

26.08 tarihinde 18:15 uçağı ile İzmir'den İstanbul Atatürk Havalimanı'na seyahat ettim. Atatürk Havalimanı'nda bavulum banttan çıkmadı. Havaş'a giderek durumu bildirdim ve tutanak tutuldu. (Tutanak no: ISTPC11082) 4 gün geçmesine rağmen bavulum bulunamadı. Birçok ihtiyaç malzemem içinde olduğu için mağdur durumdayım.

Buna karşılık bu süreçte bilgi sahibi iletişime geçebileceğim birini bulmakta oldukça güçlük çektim çünkü Pegasus Havayolları telefonlarını açmıyor. Ben müşteri olarak biletimi Pegasus'tan alıyorum ancak muhatap olarak Havaş'a yönlendiriliyorum ve her telefon edişimde hanımefendi bavulunuzun araması devam ediyor şeklinde geçiştirmeli cevaplar duymaktan sıkıldım. Mağduriyetim giderilmelidir.

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buse Ş.
  06 Eylül
  14:46

  10 gün oldu bavulum hala kayıp. Beni lütfen Havaş'la muhatap olmak zorunda bırakmadan problemi çözün.

 • Buse Ş.
  06 Eylül
  14:44

  Problem hala devam etmektedir. Bavulum bulunamıyor. Müşteri Hizmetleri\'ni aramanın dk\'sı 1,5 TL. Diğer telefonlardan ulaşmak çok zor. Kendi içlerinde iletişim kopuklukları var. Güncel bilgi almak çok zor. Mağdur olan benim, Pegasus\'un peşinde koşan yine benim. Bir de Pegasus ve Havaş sorumluluğu tam olarak üstlenmeyerek sürekli birbirlerine paslıyorlar

 • 02 Eylül
  13:11

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden mybag@flypgs.com adresi ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Buse Ş.
  01 Eylül
  12:30

  Saat 11:47'e 0850 250 02 24 no'lu tlf'dan aradılar ve bavulumun bulunduğunu Atatürk Havalimanın'nda olduğunu bildirdiler. Havaş'ı aradığımda ise kendilerine bavulun gelmediğini üstelik hangi uçakla gönderildi vs. bilgisinin de verilmediğini bildirdiler. Pegasus dalga mı geçiyor artık anlamadım.