03 Aralık 2013

Pegasus Havayolları Batum İstanbul Uçuşunu İptal Etti!

Pegasus Havayolları, kesinlikle yapılmaması gereken bir harekette bulunuldu. Batum'da hava şartlarının iyi olması ve diğer firmanın ve Moskova'ya giden bir tarifeli uçağın aynı saatte uçuş yapmasına rağmen, Pegasus firması hava şartlarını bahane ederek uçuşu İstanbul'dan iptal ederek telefonlarımızın dahi çekmediği bir ülkede sadece SMS yoluyla bizleri bilgilendirdiği.

Ayrıca Batum hava alanında hiçbir Pegasus yetkilisinin boarding salonunda bekletilen yolculara konuyla ilgili bilgi vermemesi, bizi mağdur durumda bırakarak kimsenin cebinde otel veya ihtiyaçlarını giderecek paranın olup olmadığını dahi umursamaksızın bizleri yurt dışında yüzüstü bıraktırmıştır.

Huzeyfe 213 Okunma

Cevaplar

  • Huzeyfe09 Aralık 2013

    rezervasyon numaram :7D73VT. 01.11.2013 tarihli batum - istanbul uçuşunuzu gerekçesiz olarak iptal edip, tarafımıza hiçbir tebliğde bulunmayıp, hem bizleri yurtdışında cebimizde para var mı yok mu, ertesi günü mesaiye başlayıp başlamayacağımızı düşünmeden bıraktılar.ayrıca gerekçesiz uçuş iptali derken aynı gün içerisinde thy İstanbul uçağı batumdan havalandı.tarifeli bir uçakta moskovaya havalandı.ek sefer çıktı veya çıkmadı bilmiyorum.ertesi günkü mesaime yetişmek üzere hemen karayoluyla türkiyeye dönüş yapmak zorunda kaldım.rezervasyonumu tam 1 ay önce yapmıştım.esnek bir tatil planım olmuş olsaydı bir gün daha beklerdim.kısacası uçak param gitti.yapmış olduğum ekstra masraflarla bir tatil daha yapacağıma eminim.sorunumu hukuki yollarlada arayacağımı belirtmek isterim.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi03 Aralık 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön