Pegasus Havayolları Bağajım Telef Oldu!

Murat Ö. |

10 Temmuzda Sabiha Gökçen'den Ankara'ya yolculuk için yola çıktım ama Pegasus Havayolları
kadar sorumsuz bir firma görmedim! Bavulumu mahvettiler ve kimse ilgilenmedi. Alandaki personele söylediğimde mybag@flypgs.com'a mail atın hemen dönüş yapılacaktır denildi fakat ne arayan var ne soran.

0850 250 02 24 İletişim numaralarını aradığımızda kimse çıkmıyor. Ucuz bilet satıyorsunuz ama hizmetinizde ucuz..

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  18 Temmuz
  13:13

  Bana gönderilen yazı bu...Yok öyle kolay sıyrılmak hizmet veriyorsunuz onuda elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.Gerekirse 10.000 tl harcarım hukuksal hakkımı ararım.

  Öncelikle yaşamış olduğunuz bagaj aksaklığından dolayı Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş olarak üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz.

  Kayıp ve hasarlı bagaj hususunda tarifesiz taşıyıcıların yükümlülükleri IATA kuralları ile sabit olup yolcunun gerçekte bagajını kaybettiği veya hasarlı oldugunu belgelemesi ile esastır.

  Aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı oluşan hasarlardan Pegasus Havayollarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  ?Ufak sıyrık, delik, kesik

  ?Hafif nemlenme,ıslanma

  ?Bagajdan kaynaklanan teker, kulp, kayış, iç mekanizma kırığı, fermuar hasarı

  ?İyi paketlenmemiş ve ağırlıktan kaynaklanan hasarlar  Bu bağlamda şirketimiz yukarıda belirtilen açıklamalar dogrultusunda tazminat talebinizin sorumluluğumuz dışında kaldığından talebinizin degerlendirilmesine imkan bulunmadığını üzülerek bildirir, daha sonraki seyahatlerde bu tür olaylarla karşılaşmamanızı dileriz.
  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

  *** E-postamıza yanıt verilmesi halinde şirketimize ulaşmayacağından Pegasus Havayolları ile ilgili tüm konularda başvurunuzu internet sitemizden (www.flypgs.com) "Bize Ulaşın" bölümü üzeriden göndermenizi rica ederiz.***

 • 16 Temmuz
  09:48

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1149177 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri