Başak Z. Teşekkür Mesajı

Sikayetimvar.com üzerinden yaptığım bildiri üzerine Pegasus bagajımı buldu. Öncelikle sikayetimvar.com ailesine sonsuz teşekkürler. Pegasus'a da bagajımı buldukları için teşekkür ediyorum.

Pegasus Havayolları Bagajım Kayıp ve Bulunamıyor!

Başak Z. |

2.6.2013 tarihinde İzmir'den İstanbul'a Pegasus Havayolları ile uçtum. Bagajım bu uçuşta kayboldu. Uçağın bizim uçuşumuzun ardından Bodrum'a uçtuğunu ve bagajın büyük ihtimalle içinde olduğunu, en geç 3.6.2013 tarihinde benimle iletişime geçileceğini söylediler. Bugün aranmayınca, Sabiha Gökçen Havaalanı Kayıp Eşya ofisini aradım ve bagajımın hala bulunamadığını söylediler.

Düğünden döndüğüm için en kıymetli eşyalarım o bagajın içinde kayboldu. Gerekenin bir an önce yapılmasını ve bagajımın bulunup, adresime kargolanmasını istiyorum. Bagaj numaram: PC139808

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  09:31

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 959556 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Başak Z.
  06 Haziran
  20:24

  Sikayetimvar.com üzerinden yaptığım bildiri üzerine Pegasus bagajımı buldu. Öncelikle sikayetimvar.com ailesine sonsuz teşekkürler. Pegasus'a da bagajımı buldukları için teşekkür ediyorum.

 • Başak Z.
  04 Haziran
  15:32

  2. 5. 2013 tarihinde İzmir - İstanbul arasındaki uçuşum sırasında bagajım kayboldu. Havaalanında tutunak tutturdum ve en kısa zamanda dönüş yapılacağı söylendi. Dönüş yapılmaması üzerine, ben kendilerini aradım. Hem de tam 4 kere! Her aramamda gerekli araştırmanın yapılıp bana dönüleceği söylendi ancak dönen kimse olmadı. Son aramamda, tutanağın yanlış tutulduğunu öğrendim. Uygulanması gereken prosedür tamamen yanlış uygulanmış. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor? Müşterinizi bu kadar mağdur etmeye ne hakkınız var? Pegasus ile ilk uçuşumdu. İki kere uçtum. İki uçuşum da rötar yaptı. Rötarı geçtim üzerine bir de valizim yaboldu. Onu da geçtim. Kayıp durumunda yapılması gereken işlemler yanlış!!!