02 Nisan 2013

Pegasus Havayolları Bagaj Hasarını Önce Kabul Edip Ardından Reddetmek!

28 Şubat tarihinde Pegasus hava yolları ile İstanbuldan İzmire geldim. Bagajımı aldığımda hasar görmüştü ve yer ekibine başvurup hasar raporu istedim. yer ekibi '' rapora gerek olmadığını '' belirtmiş, verilen numara ve mail adresine başvurduğumda zararımı karşılayacaklarını belirtmiştir. Ardından 3 mart tarihinde PGS müşteri ilişkilerine gerekli fotoğraf ve bilgileri attım.

Bana 2 hafta sonra zararı karşılamayı kabul ettiklerini ancak '' hasar raporu '' istediklerini yazmış. Personelinin hatasını müşteriye yüklemeye çalışmıştır. ardından daha önce kabul ettiği hasarı daha sonra reddetmiştir. Ekli resimlerde gerekli ispatlar sunulmuştur.

Anıl 291 Okunma

Cevaplar

 • Anıl25 Nisan 2013

  hala bir geri dönüş yok. tarihlere bakarak ne kadar ilgili bir firma olduğunuz anlaşılıyor. 25 / 04 /2013 cuma gününe kadar firmanızın bu konu ile ilgilenen şefi bana ulaşmaz ise kaymakamlığa gidip tüketici haklarına başvuracağımı belirttim.

 • Anıl17 Nisan 2013

  nasıl bir geri dönüş sağlanmış pardon ? 3 nisan tarihinde '' Sayın Misafirimiz, 937115 talep numaralı mesajınız incelenmekte olup, en kısa sürede tarafınıza yanıt verilecektir. İlgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri '' diye bir geri dönüş var evet. ancak bundan başka herhangi bir geri dönüş yok. evet sizin tabirinizle bu da bir geri dönüş. kabul ettiğiniz hasarı inkar etmek gibi. yani sık yaptığınız birşey. lütfen olayı daha gülünç hale getirmeden bu şikayeti kim inceledi ise kendisi bna dönüş yapsın. şuradaki konuşmaları okuyan arkadaşlarım emin olun '' bunlar ne saçmalıyor yaa '' dedikleri arasında en hafifleri. sürece katkısı bulunması açısından tarafıma yapılan geri dönüşlerin telefon yolu ile yapılmasını istiyorum. ve bunu 2.kez belirtiyorum.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sayın Misafirimiz; Yaşamış olduğunuz aksaklık için tekrar üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Mesajınıza istinaden yapılan incelemelerde Şikayet Var Sitesine belirtmiş olduğunuz mail adresiniz üzerinden ilgili departmanımız değerlendirme sonucu doğrultusuna size geri dönüş sağladığı bilgisine ulaşılmıştır. Anlayışınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla ; Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri.

 • Anıl11 Nisan 2013

  5 nisandan itibaren 6 gün geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. tüm konuşmalar ortadayken birşeylerin kabul edilip zararın karşılanması bu kadar zor olmamalı.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Misafirimiz, Talebinize istinaden gerekli departmanlar ile irtibata geçilmiştir.En kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Anıl03 Nisan 2013

  ve ayrıca ilk şikayetimde talep numaram 926321 dı. 937115 değil. sanırım bu sizin oluşturduğunuz yeni bir kayıt, bana da bununla ilgili bir mail gelmiş.

 • Anıl03 Nisan 2013

  geri dönüşü lütfen yetkili bir kişi telefon ile yapsın, zira mail üzerinden olan geri dönüşü yapan personeliniz hazır metni copy paste yapıyor. Ben '' resimlere bakınız, hata kabul edildikten sonra red ediliyor '' diyorum. cevap olarak ( tabi bu copy paste metin farklı farklı konularda 3 defa geldi ) '' üzgünüz kaydınız yok '' diyor. ki talep numaramı belirttiğinize göre bir kaydım vardır değil mi? :) lütfen olayı daha gülünç hale getirmeyelim. hasar raporu vs onlarda tamam artık.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 937115 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön