05 Eylül 2013

Pegasus Havayolları Bagaj Hakkı ve Tartıdaki Adaletsizlik!

29/08/2013'te Sabiha Gökçen-Samsun uçuşumda bagajım 16, 7 kilo gelmiş ve çekin görevlisi benden 1, 7 kilo için 10 lira ücret talep etmiştir. Aynı bavulla 4 gün önce Dalaman'dan Sabiha Gökçen'e uçmuş ve hiçbir sorunla karşılaşmamıştım. Ayrıca çekin görevlilerinin (E** K**, parayı alan erkek görevli ve bunların amiri) davranışları Pegasus firmasına yakışmamaktadır. Çekin görevlisinin 1, 7 kilo fazla bagaj için önerdiği çözüm şu olmuştur: "Efendim 10 lira vermek istemiyorsanız bavuldan 2 kilo eşya alın ve çöpe atın."

Bu firmadan hiç de hassas olmayan tartıları , fazladan aldıkları 10 TL ve görevlilerin sorumsuz ve kaba davranışlardan dolayı şikayetçiyim.

Lütfi 278 Okunma

Cevaplar

  • Lütfi09 Ekim 2013

    Maalesef bu firma küçük hesaplar yapıyor. Küçük hesap yapanların fazla gelişeceğini sanmıyorum. Zaten personelini eğitememiş, en basit nezaket kurallarını öğretememiş bir firmadan ne bekliyordum ki? Zahmet edip bir yazı göndermişler. Bir sürü laf kalabalığı... Yok başkasının hakkına girmek, yok bilmem ne sözleşmesi... İşe yarar hiçbir şey yok.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Bildiriminize istinaden gerekli incelemelerin sağlanarak tarafınıza geri dönüş yapılması amacıyla fazla bagaj için ödeme yaptığınız fatura ile beraber açık talebinizi 02165607093 nolu fax numarasını göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön