12 Ağustos 2015

Pegasus Havayolları Ankara - Bordum Uçak Sorunu.

1 ay öncesinden 11.08.2015 tarihli 20:10 Ankara - Bodrum seferi için oğluma bir bilet satın aldım. Uçuş günü hava alanına ulaştığımızda telefonumuza "erteleme" mesajı geldi, ancak ertelemenin ne kadar süreceği belli olmadığından hava alanını terk edemedik. Sonunda ertelemenin yaklaşık 4.5 saat süreceği bildirildi.

Ancak uçuş saati yaklaşırken başka bir duyuru yapıldı ve Bodrum hava alanının çok dolu olduğu Ankara-Bodrum seferinin İzmir'e yapılacağı, bundan sonra otobüsle devam edileceği bildirildi. Buna karşılık Pegasus bankosundaki elemanlar hiçbir şekilde yardıma yanaşmadı. Hakkımız olduğu halde biletler iptal edilmedi ve ertelenmedi. Ayrıca 0888'li şikayet numarası da cevap vermedi.

Özgür 102 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 18 Ağustos 2015

    Oğlum saat 19:00 da başladığı yolculuğunu sabah 7:00 civarı bitirmek zorunda kaldı. Yolculuğun tamamına yakını hava alanında bekleyerek veya otobüslerde sürünerek geçirdi. Bu rezalet için Pegasus firmasından tarafımıza bir özür bile dilenmedi. Personel ilgisiz ve bilgisizdi. 0888 le başlayan ve dakikası 1.5 TL olan müşteri hattı 1.5 TL'yi alıyor ancak cevap veren kimse olmadığı için sadece bekliyorsunuz. Yasal hakkımız olan tazminat saklı kalmak kaydıyla, sonuç olarak bir daha Pegasus mu? asla!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön