Pegasus Havayolları 4 Saat Rötar!

Pınar Y. |

19/07/2014 saat 09:35'te Bodrum - İstanbul Sabiha Gökçen seferi yapması gereken uçak önce hava muhalefeti nedeniyle 85 dk. Rötar olduğu söylendi. Bu süre zarfından bir önceki Pegasus Havayolları'na ait uçak İstanbul'a sefer yapmasına rağmen 09:35 uçağı 4 saat rötarlı olarak kalktı.

4 saatlik sürede diğer havayollarına ait uçuşlar da gerçekleşti. Buna rağmen Pegasus personeli bizlerle dalga geçer gibi gecikmenin hava muhalefetinden kaynaklandığını söyleyip, doğru bilgi verilmedi.

Uçuşun 4 saat gecikmeli gerçekleşmesi hakkında yasal haklarımız konusunda istememize rağmen hiçbir bilgilendirme yapılmadı. 1 sandviç ve 1 içecek ikramı ile mağduriyetimizin giderildiği fikrine kapıldıklarını düşünüyorum.

Pegasus müşteri ilişkileri numarasına ise kesinlikle ulaşamadık ve yetkili birinden bilgi alma şansımız olmadı.

Etiketler :

Personel Davranışı Rötar - İptal Bilgilendirme Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  08:53

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri