Pegasus Havayolları 4 Saat 50 Dakikalık Rötar!

Evrım T. |

pegasus pc211o ecn - saw 'tarih: 20.06.2014 , saat: 07:10' tam tamına 4 saat 50 dakika rötar yemiştir. Kalkış saati 12:00 olarak belirlenmiştir. Bu yaşadığım 2. rötar vakıası. Pegasus Havayolları firmasını yaptığı sorumsuzluklardan dolayı kınıyorum! Özellikle 4 saat 50 dakikalık anlamsız rötarı her zamanki saçma sebeplerle örtbas ederek sadece özre sığındıkları için gerçekten firmayı kınıyorum!

Bu son Pegasus'la uçuşum olacaktır. İnsanları kendi paralarıyla rezil eden firmalara destek verecek değilim. Aynı zamanda uçak içi fiyatlandırma stratejisinin de çok mide bulandırıcı olduğunu söylemeden de geçemeyeceğim. Bir şişe suyu '1.50 €'dan satmak neymiş?

Etiketler :

Personel Davranışı Rötar - İptal Tazmin Uçuş Rötar Uçuş Hizmetleri Personel Davranışı İkram Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  11:15

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri