Pegasus Havayolları 35 Dk. Kala Eşimle Engelli Oğlumu Uçağa Almadı!

Sarı Mustafa K. |

14.07.2014 tarihinde yolculuk yapmak için eşim ve oğlum için internetten bilet aldım eşim ve oğlum 1 saat öncesine kadar Konya havaalanına geldiler. Oğlumun engelli olmasından dolayı eşim sırayı beklemeyerek öncelik istemiş fakat yolcular arasında ayrımcılık yapamayacaklarını sırasının gelmesini söylemişler. Sıranın eşime geldiğinde ise kayıtların kapandığını yolculuk yapamayacaklarını söylemişler!

Eşim beni aradığında ise uçağın kalkmasına 35/40 dakika vardı. Kendim de İstanbul'da S.Gökçen h.alanındaki müşteri hizmetleri vasıtasıyla olaya müdahale ettim fakat oradaki yetkililerde kendi firmaları değilmiş gibi davranarak sorumluluk almayarak yardım etmemişlerdir...

Etiketler :

Personel Davranışı Geciken / Yavaş Check-in Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  09:44

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri