Pegasus Havayolları 1 Saat 15 Dk. Önceden Gelip Uçağa Alınmamak!

Mehmet Ç. |

09/06/2014 saat 10:40 uçağı ile Sabiha Gökçen'den Bodrum'a uçtuk Ama ne uçuştu gelinde bize sorun. Yer hizmetleri tam bir felaket! 3-4 memurla yüzlerce insanın işini yapmak. Çalışanlara da acıyorsunuz ama en acınacak kişiler bence yolcular.

Saatlerce bekle, tam bize sıra geldi ki görevli valizleri alamayız uçağın bağajı kapandı dedi. Güler misin ağlar mısın? Havaalanına 1,15 dakika önceden gelip geç nasıl kalınılır? Bu bizim suçumuz değil direk Pegasus Havayolları'nın suçu!

Para hırsı öyle gözlerini bürümüş ki, uçakta içtiğiniz suya bile 3 TL istiyorlar. Bu benim Pegasus'la ilk ve son uçuşum oldu. Bir daha asla bu havayolunu kullanmam.

Etiketler :

Personel Davranışı Geciken / Yavaş Check-in İkram Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ç.
  25 Haziran
  09:44

  Pegasus Hava yollarına gelen şikayetleri inceleyin.Tümüne bire bir aynı cevabı otomatik olarak gönderiyorlar.Amaç çözüm üretmek özür dilemek değil.Amaç sizi bizi aldatmak.Neymiş rezervason kayıt numarasıyla kendi web sitesine durumu yazacakmışız.Biz buraya her şeyi yazdık.Neyse bu firma için konuşmaya deymez. Daha önce dediğim gibi bir daha bu hava yollarıyla hiç bir yere gitmem. Bu onlara en büyük ceza olur.

 • 20 Haziran
  16:30

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri