Pegasus Computer Gold Teknoloji'de Uygulanan Çifte Standart!

Merve E. |

Sizden 2 yıl önce aldığım LG g2 marka telefon Eylül 2015 de arızalanmıştı. Kullanıcı hatası diyerek gereken alakayı göstermediniz ve tamiri için ücret talep ettiniz. Aynı gün aynı modeli alan kuzenim de de aynı hata bir ay sonra yaşandı.

Benden kullanıcı hatası diye ücret talep ettiğiniz ürün onda da aynı hata olmasına rağmen garanti kapsamında ücretsiz tamir edilerek yollandı. İki telefonunda ana kart problemi vardı ve ekranı titriyordu. Bu çifte standardınızı asla anlamıyorum. Bu haksızlığı nasıl telafi etmeyi düşünüyorsunuz?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve E.
  26 Ocak
  22:23

  Hala ne arayan var ne soran. Artık biri açıklarsa; birebir aynı problemi olan aynı gün alınmış aynı marka ve model iki telefonun farklı zamanda bozulup da birinin kullanıcı hatası diye savuşturulması birinin ücretsiz onarıp teslim edilmesini.

 • 25 Ocak
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.