04 Aralık 2014
Yorum Yap
#2870456

Pegasus Bilgi Teknolojileri Yeter Artık

Daha önce 284*** numaralı şikayetimde belirttiğim üzere Gold Teknoloji Marketleri mağazasından aldığım iPhone 4S marka telefon size ilk yazdığımda 4. kez Pegasus a gitmişti. Bugün telefonu almaya mağazaya gittim ancak telefon tamir olmayı bir kenara bırakın adeta pert olmuş ne sesi var ne orta tuşu çalışıyor oysa 3. kez yalnızca Wi-Fi bağlantısı olmadığı şikayeti ile yollamıştım telefonu ve sesi bozuk olarak geldi, yeniden gönderdim şimdi daha kötü durumda dalga mı geçiyorsunuz anlayamadım.


Bu kadar sorumsuz, duyarsız bir firmaya daha önce hiçbir sektörde rastlamadım. Artık söyleyecek bir şeyde bulamıyorum size.

Hadiye 1.361 Okunma

Cevaplar

  • Hadiye09 Aralık 2014

    Pegasus tarafından bugün arandım ve bana garanti süresi dolduğu için değişim yada iade yapamayacaklarını söylediler oysa ki serviste eklenen süre eklendiğinde garanti dolmuyor üstelik telefonumun arızalı olmayan sesi bu serviste bozuldu.Bu arada sattığı ürünün arkasında olmayan gold dan ise hiç ses seda yok ben bu telefonu gold un biz sattığımız ürünün arkasındayız ifadesine güvenerek almıştım.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi04 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, PEGASUS BİLGİ A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları